Aktuálne jazykové kurzy

Anglický jazyk

Medzinárodným jazykom číslo jeden je angličtina, preto sa naša jazyková škola prednostne sústreďuje na výučbu anglického jazyka. Na výučbu angličtiny používame rokmi overenú a medzinárodne uznávanú Callanovu metódu, ktorá zaručuje každému študentovi vynikajúce výsledky. Je to rýchly a efektívny systém učenia angličtiny a vďaka tomu je do veľkej miery rozšírená po celom svete. Je jednoduchá, zaujímavá, príjemná a nezaberá veľa času.
Základom je sústavné systematické opakovanie a simulácia anglického prostredia v ktorom sa naučíte angličtinu 4x rýchlejšie ako pri iných metódach. Podrobné informácie o Callanovej metóde nájdete na našej stránke.

Nemecký jazyk

Hovoriť nemecky či iným cudzím jazykom zvyšuje cenu na pracovnom trhu a otvára dvere k novému zamestnaniu.
Takisto v bežnom živote je ovládanie cudzieho jazyka veľkým prínosom.

Preto pre Vás naša škola pripravila interný jazykový program nemčiny, ktorý je založený na konverzačnom štýle. Komunikatívnosť a kvalita našich hodín je zabezpečená špeciálne vyškolenými lektormi. Udržujú tempo a dynamiku hodín tak, aby boli študenti maximálne sústredení a naučili sa myslieť v cudzom jazyku. Počas celého kurzu kladieme dôraz na rozprávanie či už ste začiatočník alebo pokročilí študent. Gramatika je tiež plnohodnotne zastúpená. Progres je 4x rýchlejší ako pri klasickom spôsobe výučby. Rýchle napredovanie je zabezpečené aj tým že v skupine je maximálne 8 študentov. Lektor sa môže dostatočne venovať každému študentovi a Vy máte priestor neustále komunikovať v nemčine a tak si ju osvojiť rýchlejšie.

Príďte sa presvedčiť priamo na reálnu hodinu o dynamike a úspešnosti výučby nemčiny 4 x rýchlejšie na študentoch ktorí už u nás absolvovali niekoľko kurzov.

Pokiaľ plánujete v zahraničí prácu ako opatrovateľka, pripravili sme pre Vás špeciálny kurz „Nemčina pre opatrovateľky“. Kurz je zameraný na slovnú zásobu, terminológiu a frázy najčastejšie používané opatrovateľkami pri ich práci v zahraničí.

Ruský jazyk

Ruský jazyk je jeden z najrozšírenejších svetových jazykov. Rusi sú piatym najpočetnejším národom na svete, ich úradným jazykom je ruština a píšu azbukou. Je to východoslovanský národ a ruský jazyk je veľmi podobný slovenčine. Preto sa vďaka slovanskému základu netreba obávať jeho štúdia. Využite ruštiny je žiadané nielen v obchodnom styku ale i v dovolenkových letoviskách. Význam Ruska na ekonomickom poli tiež stále narastá.

Naša škola pripravila jazykové kurzy pre tých ktorí sa potrebujú naučiť alebo zdokonaliť v ruskom jazyku, písaní azbuky, komunikačných zručnostiach, či používaní gramatiky s lektorkou z Kaliningradu. Jej individuálny a profesionálny prístup Vám zaručí rýchly a kvalitný progres.

Príďte sa presvedčiť priamo na reálnu hodinu o kvalite výučby ruského jazyka.