Jazyková škola Fast & Easy

Prečo RÝCHLO & JEDNODUCHO

Jazyková škola FAST & EASY je dynamicky sa rozvíjajúca súkromná vzdelávacia inštitúcia zaoberajúce sa výučbou cudzích jazykov ako je angličtina, nemčina, nemčina pre opatrovateľov, ruština a taliančina.

Dôraz kladieme na výučbu anglického jazyka Callanovou metódou a nemeckého jazyka.

Ponúkame skupinové, individuálne a firemné jazykové kurzy, jazykové preklady, prípravu na maturitu a prípravu na pracovný pohovor.

Kvalitní lektori

Našou prioritou je kvalita poskytovaných služieb.

Úlohou školy je poskytnúť kvalitné jazykové vzdelávanie pre všetkých, ktorí sa v práci alebo v súkromnom živote chcú naučiť od základov cudzí jazyk alebo sa v ňom zdokonaliť.

Zdokonalenie jazykového vzdelávania poskytujeme aj žiakom základných a študentom stredných škôl.

Callanova metóda

Callanova metóda výučby anglického jazyka, ktorou sa v našej škole vyučuje zaručuje 4 x rýchlejší progres ktorý znamená úsporu času a finančných prostriedkov na vzdelávanie.

Paleta kurzov

Široká paleta ponúkaných kurzov skutočne pre každého.

Vďaka malým skupinám študentov sa môže lektor sústrediť na nedostatky, rýchlejšie napredovať, prispôsobiť sa potrebám študenta a motivovať ho k aktívnej komunikácii.

Celoročné kurzy ktoré poskytujeme aj počas prázdnin umožňujú plnohodnotne využiť čas jazykovým vzdelávaním.

Malé skupinky

Kvalita výučby

Kvalita výučby je zabezpečená skúsenými a kvalifikovanými lektormi.

Bezplatná ukážková hodina umožňuje vyskúšať si spôsob výučby a následne sa rozhodnúť.

Výhodou školy je umiestnenie priestorov učebne, ktorá sa nachádza priamo v centre mesta Topoľčany. Dostanete sa k nám rýchlo a pohodlne aj z priľahlých obcí prostredníctvom autobusového a vlakového spojenia.

Cieľom a filozofiou jazykovej školy FAST & EASY je zvýšiť úroveň jazykového vzdelávania RÝCHLO A JEDNODUCHO.