Kariéra

Ak ste komunikatívny človek otvorený novým veciam, máte jazykové znalosti a robí Vám radosť učiť ľudí, pridajte sa ku nám, prihláste sa na pohovor prostredníctvom e-mailu: info@fandeskola.sk a zašlite nám svoj životopis.

Naša škola hľadá schopných a kreatívnych ľudí na vyučovanie angličtiny, nemčiny, ruštiny a taliančiny. Výberové konania robíme priebežne počas celého roka.

Predpoklady uchádzača

Vzdelanie:

• stredoškolské s maturitou
  • študent vysokej školy
  • nadstavbové vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie predpoklady:

• aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka slovom a písmom na vysokej úrovni
  • ochota vzdelávať sa
  • časová flexibilita
  • dynamický prístup k práci
  • zodpovednosť
  • príjemné vystupovanie
  • dobrý verbálny prejav
  • skúsenosti s výučbou sú výhodou nie však podmienkou

Pracovná doba: bude uchádzačovi stanovená na základe rozvrhu hodín kurzov a individuálnych potrieb. Ak nemáte skúsenosti s výučbou Callanovu a metódou a Nemčinou Schnell auf Deutsch zaškolíme Vás.

Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na menej ako 40 hodín týždenne, dohoda o brigádnickej práci študentov, vykonaní práce, pracovnej činnosti, živnosť.

Finančné ohodnotenie: bude určené po preukázaní schopností na osobnom pohovore, zaškolení a na základe vzájomnej dohody.

Výhody: bezplatné zaškolenie, flexibilná pracovná doba, možnosť bezplatného vzdelávania v niektorom z našich kurzov, zľavy na kurzy pre rodinných príslušníkov.

Ak Vás naša pracovná príležitosť zaujala, zašlite nám svoj CV.

Kontaktné údaje:

Jazyková škola FAST & EASY