On-line prihláška

Ukážková hodina

Ponuka kurzov

Vstupný test onlineFacebook
 

Novinky

NATIVE SPEAKER IN ENGLISH

Od júna otvárame nové konverzačné kurzy s rodeným Američanom.
 

Jesenné kurzy

Tešíme sa na Vašu účasť na kurzoch ktoré otvárame v septembri 2016. Termíny kurzov už čoskoro zverejníme.
 

Prípravný kurz na maturitné skúšky

Pripravili sme pre Vás kvalitný kurz prípravy na na skúšku dospelosti. Našim cieľom je príprava na maturitu vo všetkých oblastiach Anglického jazyka. Postupne preopakujeme celú gramatiku, doplníme slovnú zásobu, zdokonalíme čítanie, písanie a rozprávanie.
 

Ruský jazyk

Od septembra Vám ponúkame v našej škole kurzy Ruského jazyka a konverzácie s lektorkou rodenou v Rusku.
 

Angličtina na dovolenku

Dovolenku alebo pobyt v anglicky hovoriacej krajine si obohatíte, ak sa budete vedieť dohovoriť po anglicky. Dokonca aj v krajinách, kde angličtina nie je miestnym jazykom, bude pre vás na cestách veľmi užitočná. Preto sme pre Vás pripravili špeciálny kurz - Angličtiny na dovolenku, ktorý obsahuje špeciálne lekcie na túto tému.
 

Zľava na kurzy!

Pravidelne pre Vás pripravujeme zľavy na kurzy. Sledujte prosím našu stránku.
 

Prihlasovanie na kurzy anglického a nemeckého jazyka

Dnešným dňom sa začína prihlasovanie do jarných kurzov anglického,nemeckého a ruského jazyka. Prihlásiť sa môžete vyplnením prihlášky na stránke alebo telefonicky na čísle 0948 090 513. Prihlášky môžete posielať do plného obsadenia kurzov. Kurzy prebiehajú vo frekvencii dvakrát do týždňa po dve vyučovacie hodiny. Pred nástupom na kurz môžete navštíviť ukážkovú hodinu prípadne reálnu hodinu. Termíny kurzov nájdete na stránke Aktuálne kurzy.
 
 


 
top