Referencie

Ak ste študovali alebo študujete v Jazykovej škole FAST&EASY budeme Vám vďační ak sa podelíte o svoje skúsenosti a zážitky zo štúdia. Pomôžete tak ostatným pri výbere jazykovej školy.Nám Vaše postrehy pomôžu neustále skvalitňovať výučbu a napĺňať predstavy študentov. Svoje postrehy môžete zaslať na: info@fandeskola.sk. Vopred Vám ďakujeme.

Zuzana K. študentka AJ

Som niekoľkonásobný začiatočník vo výúčbe AJ klasickou metódou . Zvedavosť a vnútorný pocit skúsiť niečo iné ma priviedla ku Callanovej metóde. Po troch mesiacochto hodnotím ako veľmi pozitívnu zmenu vo výučbe AJ. Za veľké pozitívum tejto metódy ja osobne považujem systém výučby, ktorý je založený na postupnom nabaľovaní slovnej zásoby,popisný a ukážkový spôsob vysvetľovania významu nových slovíčok je proste úžasný. Hodiny sú veľmi živé, dynamické a čo je pre mňa úplne nový poznatok a pocit, že po týchto hodináchneodchádza človek vyčerpaný, ale naopak, nabitý energiou s chuťou pokračovať a pokračovať. Lektori sú úžasní mladí ľudia a vidieť, že svoju prácu robia s láskou a na vysokej profesionálnejúrovni. Ďalej vysoko pozitívne hodnotím, že naozaj všetky hodiny sú prispôsobené úrovni, schopnostiam a tempu študentov a nie ste hnaní osnovami kurzu. Po troch mesiacoch pociťujem na sebe,že som sa posunula ďalej v počúvaní anglickej konverzácie a to je výsledok vytvoreného anglického prostredia na hodinách. Na základe mojich osobných skúseností môžem naozaj iba odporúčaťtúto metódu všetkým, ktorí hľadajú nejaký iný spôsob učenia cudzieho jazyka. Som vďačná, že aj v našom meste túto možnosť máme a bola by veľká škoda nevyužiť to.

Marek Goga študent AJ

Navštevoval som kurz angličtiny Callanovou metódou najmä z dôvodu zdokonaľovania sa v konverzácii, ktorú som potreboval v práci. Absolvoval som 5.-.8. stage a teraz môžem zodpovedne povedať, že tieto kurzy splnili moje očakávania. Hodiny prebiehali v priateľskej atmosfére, lektori boli vždy milí a ústretoví. Okrem neustálej konverzácie sme preberali aj novú slovnú zásobu a gramatiku. Kurz môžem jedine odporučiť, obyčajná výučba v škole sa s tým nedá porovnať. Naozaj som sa naučil veľa vecí 2x tak rýchlo ako v škole. Nevylučujem, že sa v budúcnosti opäť na nejaký kurz prihlásim.

Firmy ktoré vyučujeme:

SCHURTER (SK) s.r.o. Radošina